1

Čištění odpadů a kanalizací

 

Prima Servis – Profesionálové v oblasti čištění kanalizací a odpadů

Prima Servis se specializuje na čištění ucpaných odpadů a odtoků. Služby, které nabízíme, jsou velmi rozmanité a zahrnují širokou škálu činností. Kromě čištění kanalizací se také věnujeme revizím, kamerovým prohlídkám, frézování, opravám a detekci úniku vody. Naši mistr kanálníci jsou odborníci, kteří si velmi dobře rozumí se svým řemeslem. Díky tomu jsme schopni poskytnout zákazníkům kvalitní služby a zabezpečit, aby jejich domácnosti a podniky fungovaly bez problémů.

Čištění odpadů a kanalizací

Vynikající technologie pro efektivní řešení problémů

Naše společnost využívá nejmodernější technologie a strojní vybavení, díky čemuž dokážeme řešit havarijní stavy a chronické problémy s kanalizací s velmi rychlým dojezdem na místo. Pro účinné čištění kanalizace používáme tlakovou vodu a speciální vozidla. Naše posádky jsou vyškolené a zkušené, což zaručuje vynikající výsledky.

Naše služby

  • Frézování kanalizace
  • Strojní čištění odpadů
  • Revize kanalizace
  • Kanalizační kamera
  • Opravy kanalizace a odpadů
  • Detekce úniku vody

Rychlé řešení havárií

Věřte, že i mnohdy dramaticky vypadající situace lze řešit efektivně. V případě havárie neváhejte a kontaktujte nás. Čím dříve situaci začneme řešit, tím menší škody na majetku havárie napácháme.

Montáž průtokových a zásobníkových ohřívačů

Kromě služeb v oblasti čištění kanalizací a odpadů nabízíme také montáž průtokových a zásobníkových ohřívačů. Naše společnost vám poskytne kvalitní služby za přijatelnou cenu.

Spolehlivost a kvalita

Spolehlivost a kvalita jsou naší prioritou. Naši zákazníci jsou spokojení s výsledky našich služeb a naše společnost má dlouholetou tradici v oblasti čištění kanalizací a odpadů.

Využijte naše služby a užijte si spolehlivost a kvalitu, kterou vám nabízíme.

Máte dotaz?